Finančné služby

Kúpa nehnuteľnosti je vždy finančne náročná a viaže zdroje domácnosti na dlhé roky. Sú klienti, ktorí majú vlastné financie, ale sú aj takí, ktorí potrebujú pomôcť s vybavením úveru či hypotéky na financovanie svojho krásneho bývania. Aj v tomto prípade Vám dokážeme pomôcť, tím našich finančných expertov Vám dokáže „ušiť úver na mieru“ s výhodnými podmienkami.

Pri kúpe bytu v Banskej Bytrici sa často stretávame s požiadavkov na 100% financovanie kupnej ceny nehnuteľnosti. Pri takejto požiadavke Vám odporúčame bezplatné konzultácie našich poradcov s Vašou financujúcou bankou. Na detailoch vždy záleží a preto sa radi spolu s Vami uistíme, že Vám bude plné financovanie  poskytnuté. Rozumieme jazyku hypotekárnych bankárov a nájdeme to najvýhodnejšie riešenie. 

A čo v prípade, ak nemáte dostatočne vysoký príjem pre konkrétnu nehnuteľnosť? Realitná kancelária Krásne bývanie  v Banskej Bystrici  Vám urobí odporúčanie, ako ho dosiahnúť . Nebojte sa nás spýtať na kvalitného poradcu, radi Vám pomôžeme.

 

 

Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku
Výška hypoúveru *
Doba splatnosti v rokoch *
Vaše meno *
Telefón *
Váš email *
Bezpeč. kód *
verify
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku.

Menu

Kalkulátor pôžičky

%